FAST GmbH Aqua M200 D Su Kaçağı Tespit Cihazı

FAST GmbH Aqua M200 D Su Kaçağı Tespit Cihazı Dedektörü

Fast m200d su kaçağı tespit dedektörüFast m200d su kaçağı tespit dedektörü

 

KULLANIM ALANI

Aqua M200D daha çok su işlerinde kullanılan bir cihazdır. Sızıntıları önceden bulur ve derecelendirir. PWG modeli ile bileşiminde boru hattının izini sürebilir.

TESTROD

Testrod F.A.S.T Gmbh tarafından geliştirilmiştir. Son derece yüksek duyarlılık özelliği vardır. Çok önemsiz görülen kaçakları belirleyebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu değişken cihaz vanaları ve su sayaçlarını dinlemeye mükemmel derecede uygundur.

YER MİKROFONU

Korumalı olarak yerden sinyal alma özelliği ile sızıntının yerini belirleme konusunda çok duyarlıdır. Tripod bir mıkatısın üzerine kurulur bu da işlemcinin ölçümlerinizi yumuşak zeminden almamızı sağlıyor.

MERKEZİ BİRİM

6 farklı analog filtre seçenekleri cihazdan gelecek herhangi bir sese karşı maksimum önlemle garanti edilmiştir. Sızıntları cihazın ortalama-değer ve minimum-değer seçenekleri sayesinde belirler. Geniş bir LCD ekran son 6 ölçümü grafik ve sayısal olarak gösterir. Koruma özelliği sayesinde herhangi bir duyma sorununu önler.

Aqua M-200D bir dakikadan fazla açık kalırsa otomatik olarak kendini kapatır. Böylece kullanıldığı zaman çalışma süresini eskisi gibi korumuş olur. Normal şartlar altında Aqua M-200D 10 hafta boyunca şarj etmeye gerek kalmadan kullanılabilir. Bir LED ise işlemciyi bataryanın duruma hakkında göstererek bilgilendiriyor.

PAKETE DAHİL MALZEMELER*

  • Ekran ve kulaklık çıkışı
  • Yer mikrofonu
  • Testrod
  • Kulaklık
  • Tripod
  • Taşıma Çantası