fast-aqua-m300d

Fast-aqua-m300d

fast aqua m300d su kaçağı tespit dedektörüDinleme ile Akustik Sızıntı Tespiti

Ekrandan alacağınız net ve kısa bir görüntü, sızıntıyı tespit etmenizi etkin bir şekilde destekler. Ayarlanabilir 256 bağımsız ve otomatik filtre ayarı, gürültü kirliliğini etkin bir şekilde azaltır ve en iyi sonuçları size sunar. Otomatik olarak artan filtreler sayesinde en küçük sızıntılar bile kesinlikle tespit edilecektir.

İzleyici Gaz Yöntemi ile Tespit

En gelişmiş filtreler bile seslerin karışmasını baskılayamazlar çünkü bazı sızıntılar sadece bir dereceye kadar duyulabilir. Bu sebeple Aqua M-300D sızıntının yerini belirlemek için son teknoloji izleyici gaz yöntemiyle donatılmıştır (%5 Hidrojen %95 Nitrojen). Uluslar arası dernekler (DVGW, IWA, AWWA vb) tarafından yıllardır kanıtlanmış, güvenilir ve kabul edilmiş metot ilk kez şimdi bu akıllı kombinasyonla kullanıma hazırdır.

PWG ile Plastik Boru İzleme

Plastik boruları tespit etme hala büyü bir problemdir. Aqua M-300D’nin PWG ile kombine edilmesi zemindeki radar ve fiberglas tespit sondaları gibi geleneksel sistemlerle mükemmel bir uyum gösterir. Plastik boruları tespit etmek tüm dünyanın olduğu gibi sizin de sorunuz ise bu kombinasyonun tamamlayıcısı PVG’yi aşağıdaki linkten inceleye bilirsiniz.

 

Yapay zeka mı? – Hayır ama bir çok Yenilik!

Arka planda akıllı algoritmalar aracılığıyla belirlenen piramit modu sızıntıya ait bilgileri otomatik olarak optimize eder ve böylece sızıntının yeri hakkında eşsiz bir kesinlik sağlar. Bu yenilikçi ve eşsiz ölçüm metotlarının ve 48dB/oktav eğimli benzersiz Çebişev analog filtresinin kullanımıyla gürültü kirliliği etkin bir şekilde bertaraf edilir. 

Entegre edilmiş veri kaydedici fonksiyonu, sızıntıyı incelemeye olanak tanır. Bu özellikle çevre gürültüsünün fazla olduğu durumlarda kullanışlıdır. Seslerin kaydedilmesiyle, en fazla bir saat süreyle kaydedip kontrol etmek için boru hattına yaklaşılmasıyla, sızıntının sesi gürültü kirliliğinden güvenli bir şekilde ayrıştırılabilir.