Han Güvenlik Define Dedektörleri ,Dedektör Kalibrasyonu Ankara
 
Kapı Tipi Metal Dedektörleri
Üst Arama Dedektörleri
Araç Altı Kontrol Sistemleri
X-Ray Cihazları
Yönlendirme Bariyer Sistemleri
 
define dedektörü ankara
ankara kiralık dedektör
kiralık define dedektörü ankara
ankara ikinci el dedektör 
minelab  dedektör ankara
ankara dedektör kiralama 
garrett dedektör ankara
garrett dedektör satılık ankara 
garrett at pro dedektör satılık ankara
whites dedektör ankara satılık 
xp dedektör ankara 
xp deus dedektör satılık ankara 
xp deus 2 dedektör satılık ankara
nokta dedektör ankara 
makro dedektör ankara 
satılık nokta simplex ankara 
satılık nokta makro legend ankara 
aziz dedektr via gold satılık ankara
via gold dedektör ankara 
via gold a9 dedektör ankara 
jeogrand dedektör ankara 
alfa 2 d dedektör ankara
jeofinder az plus dedektör ankara 
makro jeosonar satılık ankara
rdr deep pro dedektör ankara
golden mask dedektör ankara
fisher dedektör ankara 
minelab gpx 4500 satılık ankara
minelab gpx 5000 satılık ankara
minelab gpx 6000 satılık ankara
minelab gpz 7000 satılık ankara 
lorenz z1  satılık dedektör
lorenz z1 satılık ankara 
lorenz z2 satılık ankara 
conrad dedektör ankara 
conrad geo x4 satılık ankara 
conrad gr 3 plus satılık ankara 
rutus dedektör ankara 
rutus a trex satılık ankara 
adrenalin dedektör ankara 
minelab manticore dedektör ankara
garrett axiom dedektör ankara 
multimax dedektör satılık 
ankara kiralık define dedektörü 
 
 
 
 
Güvenlik dedektörleri tehlike oluşturan unsurları hızlı bir şekilde sezebilir. Bu dedektörler bıçak, silah, yaralayıcı metal gibi çevre güvenliğini tehdit edebilecek malzemeleri tespit etmede çok önemli bir göreve sahiptir. Sitemizdeki güvenlik dedektörleri hayatı kolaylaştıran ve güvenliğinizi sağlayan donanımlı ekipmanlardır. Sitemizde farklı marka seçenekleri arasında kapı tipi dedektör, üst arama dedektörü, araç altı ayna gibi farklı ihtiyaçlarınıza yönelik güvenlik dedektörü çeşitleri bulabilirsiniz.
 
Kapı dedektörleri; içinden geçilerek baştan ayağa kadar vücudun sol, orta ve sağ kısımlarında tespit yapabilmektedir. Sitemizde havalimanları, fabrikalar, bankalar, hastaneler, kurum binaları, alışveriş merkezleri gibi güvenliğin kontrol altında oması gereken yerlerde tercih edilebilen, dedektör hassasiyeti ayarlanabilen kapı tipi güvenlik dedektörleri yer almaktadır. Sitemizde katlanarak taşınabilen kapı dedektörü çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz.Dehadedektor.com.tr’de hızlı sonuç veren ve baştan ayağa kadar insanların üzerindeki metal, kesici, yaralayıcı malzeme tespitini yapabilen üst arama dedektörleri de yer almaktadır. Üst arama dedektörlerini cep, poşet, çanta, valiz gibi kapalı taşımaların içindeki tehdit unsuru malzemeleri bulmak için kullanabilirsiniz. Yüksek performans alabileceğiniz güvenlik dedektörü çeşitlerimiz arasında araç altında kolay bir şekilde arama yapabilmenize yarayan araç altı ayna çeşitleri de bulabilirsiniz. Araç altı ayna sayesinde; araç altına gizlenmiş patlayıcı, tehdit edici madde, kaçak malzeme tespiti yapabilirsiniz.
 
Güvenlik dedektörleri, metal eşyaları tespit etmenizi ve bu metal eşyaları etkisiz hale getirerek güvenilir alanlar elde etmenizi sağlayan dedektörlerdir. Güvenlik dedektörleri ile silah, bıçak, tabanca gibi kesici ve delici tüm tehlikeli nesneleri anında tespit ederek güvenilir alanlar elde edebilirsiniz. Güvenlik dedektörlerinde güvenliği sağlamak için kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Bunlar el tipi güvenlik dedektörleri, kapı tipi üst arama güvenlik dedektörleri ve x ray bagaj arama ve tarama güvenlik dedektörleri.
 
Kapı tipi üst arama güvenlik dedektörleri, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Hava alanları, iş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, oteller, sosyal etkinlik alanları, stadyumlar, ceza evleri vb. bu alanlara örnek olarak gösterilebilir. Bu dedektörler, zone bölgelerine göre kendi içlerinde ayrılmaktadır. Zone bölgesi bir kapı tipi üst arama güvenlik dedektörlerinde ne kadar fazla ise metal eşyayı tespit etmesi ve tespit etme hızı da bir o kadar yüksektir. Bu dedektörlerin hassas olarak tarama yapması sayesinde hiçbir metal gözünüzden kaçmaz. Üstelik sanıldığını aksine hamile kadınlara da zarar vermez.
 
El tipi güvenlik dedektörleri de kapı tipi üst arama güvenlik dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayan dedektörlerdir. Bu dedektörler de kapı tipi metal üst arama güvenlik dedektörleri kullanılan her alanda güvenle tercih edilebilir. El tipi güvenlik dedektörlerine bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçalarını çok yakından ve büyük metal parçalarını ise daha uzaktan tespit edebilmektedir. Üstelik demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırabilmektedir. Düşük batarya sesli ve ışıklı olarak verir. Kişilerin üzerinde metal tespit ettiğinde ise kullanıcısına titreşimli olarak uyarı vermektedir. Kullanımı çok basittir. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve sitelerde çalışan güvenlik görevlilerinden sıkça aşina olduğumuz el tipi güvenlik dedektörleri, yüksek seçicilik ve yüksek duyarlılıkları ile metalleri anından tespit edebilir. Tarama alanları da oldukça geniştir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi güvenlik dedektörleri, sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Dokuz voltluk çalışma voltajı çalışması için yeterli olacaktır.

 Sayfa Galerisi