Alan Tarama Cihazı Via Gold

Alan Tarama Cihazı Via Gold

Via Gold LRL Scanner alan tarama cihazı arazideki en iyi ön tespit cihazlarından biridir. 

Etiketler:


Via Gold LRL Scanner alan tarama cihazı arazideki en iyi ön tespit cihazlarından biridir. Hem tekli kullanım hem çift kişilik kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Alan tarama sisteminin en büyük özeliklerinden biri bele takılan şarj edilebilir dijital ekranlı olması kaybolmuş hazineleri bulma konusunda sizlere çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. 

 

 

Alan tarama cihazı Via Gold LRL scanner medeniyetlere aitdefine işaretleri, ermeni ve Rumların define ve hazineleri saklarken kayalara yaptıkları define işaretleri olan arazilerde hedefini yakalama konusunda özellikleri ve kullanımı en iyi alan tarama sistemlerinden biridir, define olan arazileri tararken aynı zamanda otomatik arama modları dışında özel frekans ayarı sayesinde 01 den 9.9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlayabilme seçeneği sunmaktadır. Alan tarama cihazı VİAGOLD LRL SCANNER 100 Metre ile 200 Metre çevresindeki roma oda kaya mezarları, Bizans oda ve kaya mezarlarını, Tümülüs tünel girişlerini, kapalı kuyu ve mahzenleri % 50 garantili bulabilmektedir.

İlk defa Alan tarama cihazı kullanacak olanlar dahi toprak altına ve kaya içlerine yapılmış mezarları, ve gömülü defineleri, gümüş, bronz sikke ve heykelleri bulmak için çok rahat kullanabileceklerdir. Bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Via gold LRL Scanner alan tarama cihazı, otomatik altın, boşluk, gümüş, metal ayrım modu özelliğine sahiptir. 

VİAGOLD LRL SCANNER ALAN TARAMAYI OLUŞTURAN PARÇALAR. 

1- Bele takılan şarj edilebilir ekranlı frekans devre kutusu.
2- Tekli kullanım hazneli özel karışımlı kaplama pirinç aparatlar.
3- İki kişi karşılıklı kullanım özel karışım aparatlar.
4- Tekli kullanım için ruman yataklı 2 ad tekli kullanım anteni.
5- İki kişi karşılıklı kullanım için 4 ad anten.
6- Ara bağlantı kabloları.
7- Ekran kutusunu şarj eden şarj aleti.
8- Özel kasnaklı kumaş kaplama İçi süngerli çanta.
9- Via gold lrl kullanımını yazan kullanım kılavuzu.
10- 2 yıl ücretsiz 8 yıl parça garantisi sağlayan garanti belgesi.
 

Alan tarama cihazı via gold LRL Scanner özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı olması sayesinde minerallerden çok fazla etkilenmeden hedefini yakalama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 200 metre uzak mesafeleri tarayabilirsiniz.