A3 Plus Dedektör

A3 Plus Dedektör

A3 dedektör altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir.

Etiketler:


A3 dedektör altın ve define aramalarında en derin altın bulucu define dedektörlerinden biridir. A3 plus fiyatı, özellikleri derinlik hesaplaması ve daha bir çok özellikleri olan tam donanımlı altın arama dedektörüdür. A3 plus toprak ve kaya içerisindeki altın paraları ve toprak içine yada kaya içine yapılmış olan oda mezarları, tünelleri, mahzenleri tespitlerini 2 metreye kadar net 3 metreye kadarda maksimum derinliklere sahiptir.

A3 dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yapabilmektedir.   


A3 Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda A3 plus altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. A3 plus altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman biraz da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.