Bionic AT-7 Alan Tarama cihazı

Bionic AT-7 Alan Tarama cihazı

özet

Etiketler:
Alan Tarama


Ekranlı alan tarama cihazı BİONİC AT-7 100 Metre uzak mesafelerdeki oda mezarları, tünel ve kuyu girişlerini, büyük gömülü define ve hazineleri ön tespit yapabilmektedir. BİONİC AT-7 Derinlik hesaplama özelliği, tekli ve çiftli kullanım seçeneği sayesinde her türlü hava şartlarında kullanma imkanı sağlamaktadır. BİONİC AT-7 Alan Tarama Cihazın ekran göstergesindeki frekans takviyesi ile uzak noktalardaki yer altına yapılmış kapalı mezar odalarını tünel girişlerini, kral mezarlarını ve kapalı kuyuların tespitinde en büyük yardımcınız olacaktır. Ekranlı bionic at-7 büyük altın gömülerini yüksek oranda tespit yapabilmektedir

 

 

 

 Altın boşluk bulucu alan tarama cihazı, Ekranlı Bionic AT 7 alan tarayıcı bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Ekranlı altın bulucu Bionic alan tarama cihazı altın, gümüş, boşluk ve tüm metaller ayrım modu özelliğine sahiptir. Ekranlı bionic a-t-7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir. 

Ekranlı Bionic A-t-7 ile tahmini 4 mt. Minimum 8 mt maksimum derinlik hesaplama özelliğine sahiptir. Bionic alan tarama cihazı adeta dedektör olmadan dahi bulduğunuz altın ve definelerin merkezini çok az hatayla mineralli yapılardan etkilenmeden tespit yapabilirsiniz. Bonic alan tarama cihazı ile ister tekli tabanca şeklindeki L kullanım şeklinde olsun ister iki kişi karşılıklı kullanım şeklinde olsun 1 metre ile 8 metre arasında derinlik tespiti ve hesaplaması yapabilirsiniz.