A5 Plus Dedektör

A5 Plus Dedektör

A5 dedektör, ermeni işaretleri yapılmış arkeolojik tarihi yerlerdeki hazineleri bulabilen en iyi altın ve define arama dedektörüdür

Etiketler:


A5 dedektör, ermeni işaretleri yapılmış arkeolojik tarihi yerlerdeki hazineleri bulabilen en iyi altın ve define arama dedektörüdür. Boşluk içindeki altın paraları a5 plus ile bulma imkanı sağlamaktadır. Fiyatı en iyi ve en derin dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz.

5 dedektör, derin altın ve define arama dedektörü 2,5-3 Mt. derinliklere sahiptir. A5 plus Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. A5 plus 2,5-3 mt derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. 

 
 
A5 dedektör derin arama dedektörü  41x48 büyük arama başlığı ile 4 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 plus Aziz Bilişim Teknolojilerinin  çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir.