Jeogrand 2D Ekranlı Dedektör

Jeogrand 2D Ekranlı Dedektör

Dünyada İlk Defa 5 Farklı Sistemi Tek Ekranda Sunan Model Jeogrand 
Etiketler:


EOGRAND 2 SET HALİNDE SATILMAKTADIR PRO PAKET :

5 SİSTEM :2 DEDEKTÖR+2 ALAN TARAMA+POİNTER+3 ADET BAŞLIK

 STANDART PAKET:

3 SİSTEM : 2 DEDEKTÖR +POİNTER +3 ADET BAŞLIK

 

Avrupa Dedektör

AVRUPA DEDEKTÖR’DEN

MÜKEMMEL BİR DEDEKTÖR DAHA

 ” JEOGRAND 2D ”

DÜNYADA İLK DEFA 5 FARKLI SİSTEMİ TEK EKRANDA SUNAN MODEL JEOGRAND 

NEDİR 5 FARKLI SİSTEM?

KISACASI SİZ 1 ADET DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ, 1 ADET TEK PARA DEDEKTÖRÜ, PİNPOİNTER CİHAZI, EKRANLI TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, EKRANLI İKİ KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI, ARTI OLARAK 3 ADET ARAMA BAŞLIĞI İLE BİRLİKTE SINIFININ ÇOK YÖNLÜ KULLANILAN TEK MODELİDİR KISACASI 5 ADET CİHAZI AYRI AYRI ALMAYA KALKTIĞIMIZDA ÇOK CİDDİ BİR MAALİYET ÇIKMAKTADIR. AMA JEOGRAND MODELİ SİZE 5 CİHAZI BİR ARADA SUNMAKTADIR.

5 CİHAZ BİR ARADA TEK DEDEKTÖR FİYATINA

SİSTEMLERİ TEK TEK İNCELEYELİM

SİSTEM 1:

DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Bu modda dedektörümüz size daha çok derindeki büyük gömüleri ve yeraltı boşluklarının tespitini yapıp bulmuş olduğumuz hedefleri 2D görüntü ile gösterir.Hedeflerimizin ayrımı ekranda size Renk, Yazı, Ses ve Grafik ile sunup tahmini derinliğini de Derinlik Hesaplama ekranından cm (santimetre) cinsinden verir.Demir İptal, Mineral Eleme/Gösterme, Boşluk Test, 9 Kademeli Hassasiyet ve daha birçok fonksiyonel özellikleri derin arama modunda kullanabiliriz.Bu cihazı size verilen 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

JEOGRAND DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

 

SİSTEM 2:

TEK PARA DEDEKTÖRÜ / TEK TEK CİHAZI

Jeogrand Dedektör modelinizin 2 adet dedektör barındırdığından bahsetmiştik. Derin arama dedektörü haricinde birde Yüzeysel Dedektör kullanma imkanını sunan Jeogrand size arazide 2 dedektör avantajı sağlayan benzeriz bir üründür.

Yüzey Arama dedektörünün görevi size daha çok yüzeysel Küçük Para ve Objelerin hızlıca tespitini yapmaktır. Bu modda bulduğunuz hedefleri Jeogrand size hem Sesli hem de Rakamsal olarak ayrımını gösterir. Tek Para dedektörünün özelliklerinden biri de size sadece aramak istdediğiniz metalleri seçme imkanı sunmaktır, böylelikle cihazımızı sadece aramak istediğiniz metal gurubuna ayarlayabilirsiniz. Yüzeysel Tek Para/Sikke/Obje/Kalıntı ve Hobi amaçlı aramalar için ekstra ücret ödemeden Jeogrand’ın Tek Para Dedektör modundan faydalanabilirsiniz.

Derin Arama dedektöründe olduğu gibi Yüzey Arama dedektörünüzüde 3 adet arama başlığı ile kullanabilirsiniz.

Jeogrand tek pata dedektör ekranı

SİSTEM 3:

PINPOINTER CİHAZI

Jeogrand dedektörünüzü 5 farklı sisteminden biri olan Pinpointer Cihazı olarakta kullanabilirsiniz. Peki pinpointer nedir? Pinpointer özellikle Tek Para avcılarının Yüzey Arama dedektörünü kullanırken küçük metallerin noktalanması amacıyla kullandığı bir sistemdir.Pinpointer aynı zamanda Kaya Kasaları diye tabir ettiğimiz kaya içerisinde saklanmış paraları eski evlerin içerisinde Şömine, Kiler ve Cam Pervaz Altı gibi duvar ve bölme içerisine saklanmış gömülerin noktasal tespitinde kullanılabilir. Bu cihazı Jeogrand dedektörümüz kendi bünyesinde size sunarak ekstra ücret ödemenize gerek bırakmamıştır. (Pinpointer kullanımında Orta veya Küçük arama başlığı kullanılması tavsiye edilir).

jeogrand pinpointer

SİSTEM 4

ALAN TARAMA CİHAZLARI

Jeogrand Dedektör yukarıda incelemiş olduğunuz 3 cihazın haricinde 2 adette Alan Tarama cihazı sunmaktadır. Peki Alana Tarama nedir? Ne işe yarar? Alan tarama cihazı özellikle geniş arazide araştırma yapan definecilerin elindeki dedektörlere veya yeraltı görüntüleme cihazı kullanıcılarına yardımcı olan bir alan daraltma sistemidir.

Kısacası geniş arazide size alanı daraltabilecek Radyestezi ilminin teknolojik bir versiyonudur. Örneğin bir Futbol Sahası büyüklüğündeki alanı dedektör ile adım adım aramak uzun bir zaman alabilir oysa ki alan taramalar size bu tarz bir geniş alanı kısa sürede 3’e 3 veya 4’e 4 bir alana kadar (kullanıcıya bağlı) daraltabilir.

Alan Tarama cihazları Tek Kişilik ve İki Kişilik kullanım sistemi olmak üzere sektörde ayrı ayrı satılmaktadır ve günümüz sektöründe sadece fonksiyonel alan tarama cihazları 5.000 TL – 6.000 TL gibi rakamlara satışı yapılmaktadır. Oysa ki Jeogrand kendi bünyesinde 2 adet Alan Tarama cihazını size ücretsiz sunmaktadır. Böylelikle alan tarama cihazlarına ekstradan ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

ŞİMDİ JEOGRAND DEDEKTÖR MODELİMİZİN İÇİNDEKİ ALAN TARAMA CİHAZLARINI TANIYALIM.

SİSTEM 4:

TEK KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI

Jeogrand yukarıda faydalarını saydığımız alan tarama cihazlarını size bünyesinde sunan benzersiz bir üründür. 5 Cihaz içindeki 5 sistemden biri Alan Tarama cihazıdır.

Tek Kişilik alan tarama; bu modda tek kişilik Jeogrand alan tarama cihazı geniş alandaki hedeflere sizi kısa sürede götürmeyi amaçlar. Bu modda 6 farklı arama modundan istediğinizi seçebilirsiniz, ayrıca tutma aparatlarının içerisindeki bazı Karışımlar ve Numune Tanıtma haznesiyle hata payını en aza indirmeyi amaçlar (lütfen videolara göz atınız).

Kısacası Jeogrand tek kişilik alan tarama cihazı özellikle o gün yanında her hangi bir arkadaşı olmayan kişilerin ve alanı daraltmak isteyen kişilerin tercih sebebidir. %60 performans ile sizi hedefinize kısa sürede ulaştırır.

Jeogrand alan tarama cihazı

SİSTEM 5:

İKİ KİŞİLİK ALAN TARAMA CİHAZI

Jeogrand dedektörünüzün 5 sisteminden biri de İki Kişilik alan tarama cihazıdır. Tek Kişilik alan tarama cihazının tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. İki Kişilik kullanımlı alan tarama cihazının avantajı özellikle rüzgarlı havalarda Tek Kişilik alan tarmanın kontrolünü yapmakta zorlanan kullanıcılar için avantajlı arama imkanı sunmaktadır.

Bu sistemdeki alan tarama rüzgralı havalarda ve ilk defa alan tarama kullanacak olan amatör kullanıcılara tavsiye edilmektedir. 6 farklı arama modu ve numune tanıtma haznesinde özel karışımlar mevcuttur.

jeogrand alan tarama cihazı 2 kişilik

JEOGRAND ARAMA BAŞLIKLARI (YENİ)

JEOGRAND 3 FARKLI ARAMA BAŞLIĞINA SAHİPTİR (TOPRAKTA,KAYADA,SU İÇİNDE,ORMANLIK VE DAR ALANLAR İÇİN)

Jeogrand çok yönlü dedektörümüz tam 3 adet arama başlığı içermektedir, arama başlıklarını hem Derin Arama dedektöründe hemde Yüzey Arama dedektörünüzde kullanabilirsiniz.45cm / 30cm / 18cm ebatlarındaki arama başlıklarını arazide bulunduğunuz ortam koşullarına göre seçim yaparak kullanabilirsiniz. 3 adet arama başlığının 3’ü karada kullanılabilirken 30cm ve 18cm ebatlarındaki arama başlıkları hem karada hem suda kullanılabilir, ayrıca dar alanlarda kalıntı yaşantı yerlerinde çok fazlaca ormanlık alanlarda, yani hareket kabiliyetinin zor olduğu alanlarda yine arama başlıkları bulunulan ortama göre değiştirilerek kullanılabilir.Jeogrand Dedektör size tam 3 adet arama başlığını sunarak sınıfındaki diğer modellere nazaran farkını açık ara göstermektedir.

jeogrand dedektör arama başlıkları

jeogrand dedektör

Çoklu Dil Seçeneği 

Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra ayrıca ingilizce kullanılabilmektedir.

Kullanıcıların talebi üzerine Farklı Dil Seçenekleri de yazılım olarak cihaza yüklenebilmektedir. Tam 7 Dil seçeneğine Sahiptir. ( OPSİYONEL)

 

DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Modları & Özellikleri

jeogrand define dedektörü

YÜZEY ARAMA DEDEKTÖRÜ

Modları & Özellikleri

yer altı arama dedektörü

PINPOINTER

Modları & Özellikleri

jeogrand hazine dedektörü

ALAN TARAMA

Tek kişilik  Kullanım

jegorand alan tarama dedektörü

ALAN TARAMA

Çift kişilik Kullanım

alan tarama jeogrand

JEOGRAND EKRANLI DEDEKTÖRÜN

DİĞER ÖZELLİKLERİ NELERDİR

1   – JEOGRAND 2D GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRDÜR.BULUNAN DEFİNELERİN 2D GÖRÜNTÜSÜ,YAZILI,SESLİ,RENKLİ,VE ID RAKAMSAL KİMLİKLE ÇOKLU AYRIM ÖZELLİĞİNDE AYIRIR. FULL OTOMATİKTİR . KULLANIRKEN ZORLANMASSINIZ 2    – JEOGRAND 3 ADET ARAMA BAŞLIĞINA SAHİPTİR. FARKLI DERİNLİKLERDE ÇALIŞMA İMKANINA SAHİPSİNİZ . BU BAŞLIKLARIN 2 TANESİNİ SU İÇİNDE DE KULLANABİLİRSİNİZ 3    – JEOGRAND DEDEKTÖRDE 2 ADET DEDEKTÖR VARDIR HEM DERİN ARAMA HEM YÜZEY ARAMA 4    – JEOGRAND TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ MEVCUTTUR 5    – JEOGRAND OTOMATİK TOPRAK AYARINA SAHİPTİR. 6    – JEOGRAND AYRIM ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. ALTIN -DEĞERLİ -DEĞERSİZ -BOŞLUK VE MİNERAL AYRIMI VARDIR. 7    – JEOGRAND DEDEKTÖRDE DİLERSENİZ DEMİRİ KAPATARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ. 8    – JEOGRANDIN TEK PARA ARAMA MODUNDA İSTEDİĞİNİZ METALLERİ SEÇEREK ARAMA YAPMA İMKANINA SAHİPSİNİZ. ÖRNEĞİN SADECE ALTIN ARAMAK İSTİYORSANIZ ALTIN ALTINA AYARLAYIP ARAMA YAPABİLİRSİNİZ. 9    – JEOGRAND İLE MEZAR ODA MAHSEN GİBİ BOŞLUK TESPİTLERİ YAPABİLİRSİNİZ 10  – JEOGRAND SİZE BULMUŞ OLDUĞU DEFİNELERİN DERİNLİĞİNİ HESAPLAYARAK EKRANA AKTARIR. 11  –  JEOGRAND MİNERALLİ ARAZİLERDE,TAŞLIK,KAYALIK ALANLARDA EN YÜKSEK PERFORMANSLA ÇALIŞIR . MİNERAL ELEME SİSTEMİ VARDIR. 12 –  JEOGRAND EKRAN ARKASINDA BULUNAN 2 ADET LED İLE GECE KARANLIK ORTAMLARI AYDINLATMANIZI SAĞLAR. 13 – JEOGRAND PİNPOİNTER ÖZELLİĞİ İLE BULDUĞUNUZ HEDEFİ TAM NOKTALAMANIZI SAĞLAR 14 – JEOGRAND HEM DEDEKTÖR HEM ALAN TARAMA OLARAK KULLANILAN DÜNYADAKİ İLK VE TEK DEDEKTÖRDÜR. KENDİ SİSTEMİ İÇERİSİNDE 2 ADET DEDEKTÖR VE 2 FARKLI ALAN TARAMA CİHAZI OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ