GOLDEN MASK ONE 8 KHZ PRO 

 

 

Golden Mask One 8, basit kontrollere ve sabit zemin ayarına sahip 8 kHz dijital / analog kalıntı / madeni para metal dedektörüdür. Çalıştırma ve kontrol basitliğine rağmen, bu makine bozuk para ve kalıntılar üzerinde son derece iyi performans gösteriyor. Büyük kurtarma hızı ve hedef ayırma, demir istilasına uğramış sitelerde başarılı aramaya izin verir. Sabit zemin dengesi, zemin dengesini ayarlamanıza gerek olmadığı anlamına gelir, sadece makinenizi açar ve aramaya başlarsınız. Spectrum VDI grafiği, hedef boyutu ve metali tanımlamaya yardımcı olur. Bir, karanlıkta çalışmayı sağlayan bir ekran arka ışığına sahiptir.
One 8 esas olarak kalıntı / hazine odaklı olduğundan, varsayılan bobin büyüktür - 12 inçlik Örümcek. Daha küçük bir başlık ile dedektör, bozuk para ve diğer küçük hedefler üzerinde çok etkilidir.
Golden Mask One 8 standart olarak pil, şarj cihazı ve kablosuz kulaklık olmadan teslim edilir, tüm bunlar isteğe bağlı olarak sipariş edilebilir - sadece açılır menülerden tercihlerinizi ayarlayın.

 

 

Golden Mask One 8 Technical Specifications
Brand:
Golden Mask
 
Model:
One 8
 
Technology:
VLF
 
Frequency:
8 kHz
 
Ground Balance:
fixed
 
Search Mode:
motion, one-tone all metal, two-tone
 
Controls:
gain, frequency shift, iron volume, sound volume, back-light, LCD contrast
 
Coil Type:
GM multi-frequency
 
Weight (incl. batteries):
1.4 kg with 30 cm (12") search coil
 
Battery:
10x AA (optional)
 
Battery Life:
min. 8 hours
 
Wireless Headphones:
optional
 
Headphones Jack:
6.35 mm - 1/4"
 
Charger:
GM Smart Charger, 100-220V, EU-plug (Except LITE versions)