Minelab X-TERRA 705 Metal Dedektörü

X-TERRA 705 Metal Dedektörü

Metal arama tüm dünyadaki insanların sevdiği büyüleyici ve ödüllendirici bir hobidir. X-Terra satın alarak, düzenli olarak değerli madeni paralar, kalıntılar altın ve mücevherler bulan çok sayıda kişiden biri de siz olabilirsiniz!
Etiketler:
Minelab


Metal arama tüm dünyadaki insanların sevdiği büyüleyici ve ödüllendirici bir aktivitedir. X-Terra 705 satın alarak, düzenli olarak değerli madeni paralar, kalıntılar altın ve mücevherler bulan çok sayıda kişiden biri de siz olabilirsiniz!

VFLEX saf ve tek bir frekansla işlem yapar ve yüksek derecede ince ayarlı ve güvenilir bir dedektör kullanmanızı sağlayarak hobinizle her zaman iyi vakit geçirmenizi sağlar. Başka bir deyişle, CİDDİ bir dedektördür.

X-Terra detektörleri Minelab’ın VFLEX Teknolojisinin kullanıldığı ilk ürünlerdir. VFLEX, analog devreleri dijital sinyal işlemci ile değiştirerek standart tek frekans teknolojisini daha da geliştirmek için son teknoloji dijital ve karışık sinyal bileşenlerinden yararlanmaktadır. Kullanılan az miktardaki analog devre dijital alanda yapılan işleme performansına ulaşmak için gerekli olan sıra dışı hassasiyet, süreklilik ve tekrarlana bilirliği elde etmek üzere tasarlanmış ve ayarlanmıştır. Metal detektör tasarımındaki yaklaşımlarda yapılan bu köklü değişiklik kişisel dijital yardımcı ekipmanlar, cep telefonları taşınabilir ses sistemlerinde kullanılan elektronik sistemlerde meydana gelen ilerlemeler sayesinde mümkün olmaktadır

Bu define avcısı hem amatör hem de profesyonel kullanıcıların en iyi şekilde avlanmaları için tasarlanmıştır.

 X-Terra 705 standart işlemleri frekansı olarak tek bir frekans (7.5 kHz) kullanır. Bu frekans zeminin derinine inme kabiliyetine sahiptir ve genel amaçlı aramalar için en uygun frekanstır. X-Terra ürün yelpazesinin en üst modeli olan X-Terra 705, uygun arama başlığı seçimine bağlı olarak 3 kHz ve 18.75 kHz frekanslarında çalışma olanağı sunar.

X-Terra 705 iki ana arama moduna sahiptir, Para & Hazine Modu.  Genel amaçlı aramalar, maden aramaları,  altın parçası ve tarihi kalıntı arama için de bu iki mod sizin için yeterli olacaktır. Uzmanlaştırılmış maden aramaları için, geliştirilmiş ve ayarlanabilir hassasiyete demir maskesi ayırt etme özelliğine sahiptir. Altın parçaları, küçük kalıntılar ve bazı mücevher türlerinin aranması için ideal moddur.